Середа, 1 Травня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

“Бігає краще деяких футболістів”: собака вкрав м’яч під час матчу (ВІДЕО)

Важливо

На останніх хвилинах матчу чемпіонату Мексики між командами “Алебріхес де Оахака” та “Дорадос де Сіналоа” на футбольне поле вибіг собака. Тварина долучилась до гри, забравши м’яч собі.

Про це повідомляє мексиканське видання Depor.

Курйоз стався у доданий до другого тайму час. Собака, що схопив зубами м’яч, цілу хвилину гасав з ним по полю під захоплені крики вболівальників.

Коли стюардам з мотузками не вдалось спіймати чотирилапого порушника , до них підключилися й футболісти. Зрештою собаку вдалося загнати в кут, вхоча він добре ухилявся від працівників стадіону. У результаті пса все ж таки спіймав один з гравців. М’яч у тварини відібрали з трудом.

Зрештою собаку вдалося вивестио за межі поля, після чого гра продовжилася.

Як тварина опинилась на стадіоні, не уточнюється. Користувачі в соціальних мережах зазначили, що собака має гарні навички і “бігає краще за деяких футболістів”.

Після поєдинку пресслужба “Алебріхеса” опублікувала у Facebook фото з “чотирилапим футболістом”, назвавши його новим найкращим другом команди. Адже матч завершився з рахунком 4:0 на користь “Алебріхеса”.

Як розповідало раніше BitukMedia, дослідники з’ясували, кого собаки слухають “найкраще”.