Центр національного спротиву презентував комікс, створений за допомогою ШІ. Сюжет побудований на основі реальних подій і розповідає про боротьбу партизанів на окупованих територіях.
Про це Центр національного спротиву повідомив у Facebook.
Комікс носить назву “Час русні спливає”. За основу творці взяли історії реальних українських партизан російсько-української війни.
![Можливо, це чорно-біле зображення 4 людини та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/357523170_268580102449250_1244460335592911796_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=PbMHYq40FXIAX8GJ_Ic&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAGj3Y9KkW5oMyCgF1xK_wNblgYviUPRAJlF62hmZcdmA&oe=64AE7DDD)
![Немає опису світлини.](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/357448554_268580069115920_7091934350426082683_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=CMR69hFkmaYAX-udoU4&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDcf-RxV30wyx1eNxCeV55soFeFW9y27EGry0-k2ZjZUQ&oe=64AEB0B6)
“Ми розпочинаємо серію коміксів про спротив на ТОТ, створених за допомогою сервісів штучного інтелекту. Кожна серія буде розповідати про окремі випадки боротьби українців з окупантами”, — зазначено у повідомленні.
Як повідомляло BitukMedia, комікс про легендарного пілота, який захищав столицю України, “Привид Києва” допоміг зібрати для ЗСУ понад 1,3 млн грн. Із кожного примірника видавництво “Ранок” донатило лише 10 грн.