Понеділок, 25 Вересня, 2023
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Німеччина презентувала перший самокерований потяг

Важливо

Німецькі компанії Deutsche Bahn і Siemens презентували перші у світі самокеровані залізничні поїзди. Ці транспортні засоби почнуть випробовувати в місті Гамбург — їх називають екологічнішими й більш пунктуальними за звичайні.

Про це повідомило Deutsche Bahn.

“Самокеровані поїзди можуть перевозити на 30% більше пасажирів, ніж звичайні, а також більш пунктуальні й витрачають на 30% менше енергії. Їх також можна адаптувати до будь-якої залізниці у світі”, – зауважив глава Siemens Роланд Буш.

Нові поїзди працюють автоматично, але машиністи про всяк випадок перебуватимуть на борту для стеження за станом поїздки. Водночас такі маневри, як поворот, здійснюватимуться без втручання працівників-людей.

Самокеровані транспортні засоби вже використовують у світі: скажімо, вагони метро в Парижі рухаються без машиністів. Але вони рухаються окремими коліями, тоді як німецькі вагони інтегровані в систему залізничних перевезень.

Самокеровані поїзди були створені в межах проєкту з модернізації гамбурзької залізниці вартістю 60 мільйонів євро. Перші чотири поїзди без пілотів запустять у місті в грудні 2021 року. Для цього не потрібно буде створювати додаткової інфраструктури.

До кінця 2020-х років Deutsche Bahn та Siemens планують повністю перевести залізничну мережу Гамбурга на обслуговування самокерованими поїздами. Поки ж їх випробовують на тестовій 23-кілометровій ділянці під час ITS World Congress.

Останні новини

Читайте позитивні новини у нашому Telegram каналі