Неділя, 19 Травня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Для профілактики COVID-19 Pfizer випустить таблетки

Важливо

Американська транснаціональна фармацевтична компанія Pfizer, Inc. розпочала весняну фазу випробувань противірусного препарату PF-07321332 для профілактики COVID-19.

Про це повідомила пресслужба компанії.

“У разі успіху, ми вважаємо, що ця терапія може допомогти зупинити вірус на ранньому етапі – до того, як у нього з’явиться можливість широко реплікувати, – потенційно запобігаючи симптоматичним захворюванням у тих, хто піддався впливу, і пригнічуючи початок інфекції в інших”, – заявив головний науковий співробітник і президент міжнародних досліджень, розробок і медицини Pfizer Мікаель Долстен.

Так, в новому етапі експерименту братимуть участь люди, які живуть в одному будинку з людиною з підтвердженим вірусом SARS-CoV-2 і відповідними симптомами.

Долстен уточнив, що друга фаза дослідження ліків – це рандомізоване подвійне сліпе плацебо-контрольоване дослідження, в якому візьмуть участь до 2660 здорових дорослих учасників у віці 18 років і старші. Учасників розподілять випадково. Одна група буде приймати препарат PF-07321332, а інша плацебо – два рази на день протягом 5 або 10 днів.

“PF-07321332 є пероральним противірусним інгібітором протеази SARS-CoV-2-3cl, що має обнадійливі доклінічні результати. Результати клінічного дослідження першої фази показали, що PF-07321332 безпечний і добре переноситься”, – додали в компанії.

Останні новини

Читайте позитивні новини у нашому Telegram каналі