Нацгвардієць Микола Мартинюк із Хмельницького переміг у міжнародному чемпіонаті зі змішаних єдиноборств HEXAGONE MMA 18 у французькій Тулузі. Захід відбувся 8 червня. Українець переміг у напівсередній ваговій категорії.
Про це повідомляє МВС України у Telegram.
Микола подолав французького спортсмена Алекса Жанґійома, як видно із таблиці на сайті HEXAGONE MMA 18.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2024/06/image-10-1024x863.png)
У поліції розповідають, що наш спортсмен захоплювався єдиноборствами з дитинства. Розпочав із боротьби, займався бразильським джиу-джитсу, згодом — змішаними єдиноборствами. У 2019 році став майстром спорту міжнародного класу.
Того ж року вступив до Нацгвардії. Зараз несе службу у Хмельницькому та поєднує її із тренуваннями.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2024/06/image-9-1024x881.png)
HEXAGONE MMA — професійна спортивна ліга, що проводить турніри зі змішаних єдиноборств, де змагаються бійці з різних країн світу. Цього разу змагання відбулися у Палаці спорту імені Анрі Бруа – французького гравця у регбі.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2024/06/image-11-1024x881.png)
Як повідомляло BitukMedia, oфіцер ЗСУ із лав оперативного командування “Схід” лейтенант Дмитро Косатий встановив рекорд України. Він віджався від брусів 1580 раз за одну годину.