У Подільському зоопарку, що у Вінниці, зараз – справжній дитячий садок. Поповнення з’явилось в родинах гуцульських коней, лам, павіанів-гамадрилів, лемурів та інших.
Про це повідомляється на фейсбук-сторінці зоопарку.
Лоша у гуцульських коней народилось місяць тому. Подорослішав і малюк-віслючок.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2024/04/437529831_867481685393187_5104770893215641363_n-2.jpg)
Також вже самостійно прогулюється під весняним сонечком і ламеня, який ще тиждень назад весь час “подрьомував біля мами, а тепер разом з дорослими ласує молодою весняною травичкою та гостинцями від відвідувачів”.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2024/04/433245301_857803816360974_7446425652486619281_n-1024x683.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2024/04/437570026_867481785393177_5946422721619203796_n.jpg)
“У відкритому вольєрі на прогулянці павіани-гамадрили. Дорослі уважно пильнують за малюком, який народився взимку. Ще тиждень тому він весь час міцно тримався своїми лапками за маму і боявся її відпустити, а тепер стає все сміливішим і робить самостійні кроки без мами”, – зазначили в заоопарку.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2024/04/437529160_867481648726524_5483465119585417518_n.jpg)
Звертають увагу працівники зоопарку на “майже дорослого” лемурчика, який народився минулого літа. Його вік “видає хіба що дитяча поведінка”.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2024/04/437558647_867481742059848_9172694342161253233_n.jpg)
Як розповідало раніше BitukMedia, у Київському зоопарку проходять реабілітацію 8 плямистих оленів. Минулого тижня поліція врятувала тварин від нелегального продажу.