Вже кілька місяців разом з бійцями Донецького загону несе службу кіт. За цей час він вже встиг стати талісманом підрозділу. Тепер чотирилапому шукають ім’я.
Як повідомили у Державній прикордонній службі, пухнастик несподівано завітав до бліндажа і вирішив там оселитися. Спочатку кіт був нічним гостем, і прикордонники лише чули, як він ходить на полювання. З часом тварина освоїлася і стала ласкавою.
Прикордонники шукають йому кличку, адже кіт вже став справжнім другом підрозділу, і у коментарях під дописом закликають запропонувати варіант імені. Серед них – Сірко, Борис Джонсон, Малюк, Аскольд, Черч, Булер’ян та Кордон.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2024/04/434395085_758124499759756_128231930134862307_n-1024x682.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2024/04/434364970_758124536426419_2805951324242565524_n-1024x706.jpg)
Як розповідало раніше BitukMedia, прикордонник Альберт знайшов свою дружину Вікторію завдяки своєму коту. Військовому треба було знайти доглядальника для тварини на час відрядження, і знайомий дав контакт жінки. А побралися закохані на День святого Валентина цьогоріч.