Четвер, 28 Жовтня, 2021
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

У Британії презентували сервіс для захисту жінок під час прогулянок наодинці: навіщо він і що може

Важливо

Британська телекомунікаційна компанія BT Group розробила сервіс Walk Me Home «Проведи мене додому», який дозволить жінкам приєднуватися до системи GPS-спостереження під час прогулянок. Це стане в пригоді любителькам гуляти на одинці.

Про це повідомили в BBC.

“Існування такої служби повинно зменшити кількість злочинів, адже люди розумітимуть, що тривога буде автоматично спрацьовувати. Це працюватиме швидше, ніж коли друзі та рідні почнуть дзвонитимуть у поліцію”, – вважає виконавчий директор компанії Філіп Янсен.

Трекер працює як додаток для мобільного телефону. Суть сервісу — викликати екстрені служби країни, якщо жінка не прийде вчасно в кінцевий пункт призначення. У додатку можна ввести свою домашню адресу та інші потрібні місця.

Перед тим, як піти гуляти, користувачки запускатимуть додаток або телефонуватимуть чи відправлятимуть SMS за номером 888. Це дозволить трекеру почати GPS-відстеження.

Трекер розрахує приблизний час на дорогу. У момент, коли жінка вже має дійти до кінцевої точки, вона отримає повідомлення від трекера. Якщо вона не відповість, сервіс викличе екстрені служби.

За словами виконавчого директора, для повноцінного запуску Walk Me Home ще потрібно протестувати сервіс та знайти фінансування.

Останні новини