Субота, 18 Травня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Навіть через 75 років… Німеччина щомісяця виплачуватиме по $350 євреям

Важливо

Німецький уряд щомісяця виплачуватиме по 350 доларів пенсії євреям, які пережили блокаду Ленінграда під час Другої світової війни.

Про це повідомили в “Новая газета” з посиланням на Комісію з єврейських матеріальних позовів до Німеччини.

“Навіть через 75 років після Голокосту ці символічні виплати забезпечують визнання і повертають частку гідності вцілілих, яку забрали у них в молодості”, — заявив президент Комісії з єврейських матеріальних позовів до Німеччини Гідеон Тейлор.

Загалом від Німеччини виплату отримуватимуть 6,5 тисячі людей. До цього переліку входять також євреї, які переховувалися у Франції та які пережили переслідування в Румунії.

Крім того, одноразову виплату у 2500 доларів із фонду «Діти Голокосту» отримають євреї, які зазнали переслідувань під час Другої світової війни та народилися після початку 1928 року.

Комісія з єврейських матеріальних позовів до Німеччини (Claims Conference) — це некомерційна організація, яка забезпечує матеріальну компенсацію жертвам Голокосту та повертає єврейську власність.

Цю організацію заснували у 1951 році. Відтоді німецький уряд виплатив євреям приблизно 90 мільярдів доларів компенсації. 

Останні новини

Читайте позитивні новини у нашому Telegram каналі