Четвер, 28 Жовтня, 2021
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

На підтримку жінок із раком молочної залози у Львові влаштовують забіг

Важливо

У Львові відбудеться найбільший забіг Європи у підтримку жінок з раком молочної залози.

Про це повідомила львівська міська рада.

“Кожна 8-ма жінка в Україні стикається з проблемою раку молочної залози. Долучившись до благодійного забігу Race for the Cure, ви робите вклад у підтримку жінок, які зіштовхнулись з цим діагнозом. Ви можете присвятити свій пробіг або прохід дистанції якісь особливій людині, мамі, другові, медичному працівнику або організації”, – зазначили організатори.

Мета забігу – зібрати 170 тис. грн на запуск проєкту «Рівний консультант» та відкриття кабінету психологічної підтримки на базі Національного інституту раку, завдяки якому онкопацієнти зможуть отримати інформаційну та емоційну підтримку від тих, хто уже має досвід боротьби з онкологічним захворюванням.

Як долучитися:

  1. Стати учасником масового забігу 3 жовтня об 11:00 у Стрийському парку (старт від входу з вул. Самчука). Реєстрація тут: https://bit.ly/3968GyH
  2. Пробігти або пройти будь-яку дистанцію в період з 26 вересня по 10 жовтня біля будинку у своєму парку, стадіоні, на біговій доріжці самостійно чи додавши у свою команду друзів. Реєстрація тут: https://bit.ly/3CaFYcA. Оплатіть внесок 15 євро після закінчення реєстрації та отримайте лист-підтвердження із кодом команди. Цей унікальний код є ключем для управління сторінкою команди та додавання членів команди в будь-який час.
  3. Не бігти, а стати спонсором команди онкопацієнтів. Для цього потрібно натиснути «Стати спонсором цього пробігу» https://bit.ly/3lpvYFI

Забіг організовує фонд підтримки дорослих онкопацієнтів Inspiration Family за підтримки головного організатора Think Pink Europe.

Останні новини