Уродженка України Вікторія Спарц підкорює політику США

95
Фото: Victoria Spartz/Facebook

Уродженка Носівки на Чернігівщині перемагає на виборах у Палату представників Конгресу США від 5-го округу штату Індіана. Її головним гаслом стало «Зупинимо соціалізм!».

Про це повідомило The New York Times.

«Спарц народилася в Радянській Україні та використала свою історію, щоб потрапити до палати Конгресу. Вона взяла верх над демократкою Крістіною Гейл», — йдеться у повідомленні.

Місце у Конгресі від цього штату звільнила республіканка Сьюзен В. Брукс, яка вийшла на пенсію. Демократи сподівалися розширити свою підтримку, зокрема роблячи ставку на те, що виснажена підтримка Дональда Трампа потягне республіканців за собою, зазначило видання.

І додало, що пані Спарц відкрито зверталася до республіканських виборців, попереджаючи про небезпеку соціалізму та відіграючи свою позицію бізнеследі. Врешті-решт, це перенесло їй достатню кількість голосів сільських, консервативних виборців у окрузі.

Хто така Вікторія Спарц?

Спарц переїхала до США 21 рік тому, у 2000-му, та отримала американське громадянство. Відомо, що вона викладала (чи й досі викладає) у Бізнес-школі Келлі Індіанського університету, а також обіймала посаду заступниці голови Республіканської партії округу Гамільтон.

nytimes.com

Як повідомляло BitukMedia: