Понеділок, 24 Червня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Як працюють нейромережі та чи може штучний інтелект вийти з-під контролю – IT-експерт Сергій Процюк

Важливо

ChatGPT та Midjourney сьогодні на піку популярності. Хтось генерує контент за допомогою нейромереж заради цікавості, а хтось вже взяв штучний інтелект “на роботу”.

Про найсучасніші технології та їхній вплив на розвиток людства для глядачів BitukMedia розказав Сергій Процюк, data scientist із 15-ти річним досвідом в IT.

За його словами, штучний інтелект, такий як Chat GPT уже зараз розумніший за людину, адже він вивчає величезні об’єми данних, каже експерт. Однак, творчість, натхнення та інтуїція нейромережі недоступна, підкреслює він.

Процюк вважає, що людство не віддасть нейромережі право виносити судові вироки та приймати інші вирішальні для життя людини рішення, інакше ми станемо маріонетками ШІ і це призведе до деградації людства.

Загалом же Процюк вважає, що штучний інтелект може сприяти розвитку креативності та мислення у людей та появі нових професій. Він вважає, що ШІ – це лише інструмент, і він не замінить людей.

Підпишіться на YouTube-канал BitukMedia та натисніть дзвіночок – дізнавайтеся про нові цікаві ефіри першими!  Останні новини

Читайте позитивні новини у нашому Telegram каналі