Четвер, 25 Квітня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Українська жіноча збірна уперше в історії вийшла у фінал чемпіонату Європи із футзалу

Важливо

Українська жіноча збірна із футзалу вперше в історії вийшла у чемпіонат Європи. Наші спортсменки здолали збірну Угорщини з мінімальним рахунком 2:1 у півфіналі чемпіонату Європи.

Про це повідомили в Асоціації футзалу України.

Рахунок міг бути більшим на користь України, але одна із учасниць нашої команди після 8 хвилини пробила вище воріт. Після чого угорці забили нам гол.

Однак уже на 15-й хвилині матчу Україна відновила паритет.

На 22-й хвилині українки знову штурмували ворота угорок, але м’яч прилетів у каркас, на 29-й не влучили у порожній кут воріт. На другий гол українські футзальниці все-таки спромоглися на 32-й хвилині матчу.

Як повідомляло раніше BitukMedia, 29-річний український футзаліст Михайло Зварич потрапив до ТОП-10 на Євро-2022 з мініфутболу . Гол гравця збірної України та херсонського клубу “Продексім”, увійшов до десятки найкращих у рамках чемпіонату.