Середа, 8 Травня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Рівненська спортсменка стала чемпіонкою Європейського юнацького олімпійського фестивалю

Важливо

Рівненська легкоатлетка Ольга Машанєнкова стала чемпіонкою Європейського юнацького олімпійського фестивалю на дистанції 400 м з бар’єрами.

Про це повідомив голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль у Telegram.

“Її результат – 59,49 секунди. Це найкращий показник Ольги в кар’єрі. Це перша українська медаль в легкій атлетиці за чотири дні ЄЮОФ-2022. Змагання закінчуються завтра”, – написав Коваль.

Зазначимо, що Оля Машанєнкова – вихованка обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву.

Нагадаємо, як раніше повідомляло BitukMedia українець Андрій Трусов став паралімпійським чемпіоном із плавання на 100 метрів на спині. Тепер в активі збірної 12 золотих медалей.