П’ятниця, 19 Липня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Історичний максимум: Apple стала першою компанією з вартістю понад 3 трильйони доларів

Важливо

Ринкова капіталізація американської компанії Apple ненадовго перевищила три трильйони доларів. Це перша фірма, яка досягнула такої позначки.

Про це повідомили в CNN та CNBC.

Так, 3 грудня вартість однієї акції компанії ненадовго виросла на 3% та сягнула 182,8 долара, і ринкова капіталізація Apple становила понад три трильйони доларів. Проте вже до кінця дня вартість однієї акції зменшилася до 182 доларів, що знизило ціну компанії до менш ніж трьох трильйонів.

Позначку у 2 трильйони доларів компанія Apple перетнула у серпні 2020 року та стала другою фірмою у світі, яка досягла такої капіталізації. Першою ж була саудівська енергетична компанія Saudi Aramco: капіталізації у два трильйони їй вдалося досягти в грудні 2019 року. Втім, нині цей показник зменшився до 1,89 трильйона.

Що це все означає?

Насправді це радше символічне досягнення, яке показує стабільність і прибутковість компанії. За 2021 рік вартість акцій компанії зросла на 35%.

Як зазначає CNN, до цього призвів попит на новий iPhone 13 та інші старі моделі, а також на підписки Apple Music, Apple TV+, iCloud та користування App Store.

Останні новини

Читайте позитивні новини у нашому Telegram каналі