Субота, 18 Травня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Netflix відреагував на скарги про образ українки у популярному серіалі

Важливо

Стримінгова платформа Netflix відповіла на скаргу міністра культури України про героїню-українку у популярному серіалі «Емілі у Парижі», яку зобразили малоосвіченою злодійкою.

Про це повідомив голова Мінкульту Олександр Ткаченко.

За словами міністра, відповідь Netflix була “достатньо дипломатична”.

“Подякували за зворотний зв’язок. Але про стурбованість українських глядачів зображенням українки почуто. Домовились, що у 2022 році будемо більш в тісному контакті, аби упередити подібні випадки”, — сказав Ткаченко.

Він додав, що хоч некоректне зображення українки в серіалі є художнім образом, «ми всі маємо абсолютне право обуритись на це».

“Така активна громадська позиція точно сприятиме тому, щоб при подальшому показі персонажів української національності у майбутніх зйомках Netflix було враховано ставлення українців”, — зазначив міністр.

Напередодні ж…

Наприкінці грудня на Netflix вийшло продовження серіалу «Емілі у Парижі» про пригоди молодої американки у французькій столиці.

У четвертій серії другого сезону з’являється героїня-українка: дівчина Петра з Києва, яка має характерний акцент і специфічний смак до одягу. 

itc.ua

За сюжетом, Петра шокує головну героїню Емілі своєю малоосвіченістю та дикою поведінкою. Українка викрадає одяг з брендового магазину, а на прохання Емілі повернути його відповідає: «Ти шо, здуріла, я не можу такого зробити. Мене за це депортують».

Українські користувачі соцмереж звинуватили творців серіалу в стереотипному зображенні європейок зі східної Європи та приниженні українок. А Міністр культури Олександр Ткаченко заявив, що цей карикатурний образ українки є неприйнятним та образливим. Він також пообіцяв звернутися до Netflix.

Останні новини

Читайте позитивні новини у нашому Telegram каналі