2 грудня 2021 року BitukMedia відзначило друку річницю своєї діяльності. На честь свята засновниця агентства позитивних новин BitukMedia Інна Битюк провела прямий ефір. Під час онлайн-зустрічі Інна Битюк відповіла на запитання та оголосила переможців конкурсу на найкреативніше привітання.
«Вся команда BitukMedia з трепетом відзначає цей день. Наше видання вже другий рік несе позитив і я дякую, що у цей день українці з різних куточків країни об’єдналася заради нашого свята», – звернулася Інна Битюк до аудиторії під час трансляції.
До прямого ефіру долучилися читачі видання з Києва, Житомира, Сум, Запоріжжя, Харкова та Закарпаття. Жодне запитання не залишилося без уваги та відповіді. А ще Інна Битюк заінтригувала, проанонсувавши одразу два нових проєкти, які почнуть виходити після новорічних свят.
Чудові подарунки за креативні привітання – термокружку «Ковток позитиву» та торбину «Несу позитив» – отримали кореспондент Наталя Нагорна, Карина Кушнір та Євген Поремчук.
Своє переможне вітання Наталя Нагорна записала на фоні Колізею, Євген Поремчук передав привіт із автівки, а Карина Кушнір створила наймиліший мем із котиком, який нікого не залишив байдужими.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/12/Snymok-1-1024x824.jpg)
Також до вітання BitukMedia приєдналася українська співачка Анжеліка Рудницька. Редакція дякує кожному за теплі вітання, креативність та позитив! Всі вітання зберігаємо ось тут, заходьте і заряджайтеся гарним настроєм.
На звершення дня, колеги та друзі BitukMedia влаштували сюрприз для засновниці видання – із тортом, задуванням свічок та, звісно, загадуванням бажань!
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/12/0156-1024x670.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/12/0172-1024x733.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/12/0168-1024x683.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/12/0190-1024x683.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/12/0157-1024x683.jpg)