П’ятниця, 14 Червня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

На Львівщині створили мурал за шкільним ескізом

Важливо

У Львові на стіні середньої загальноосвітньої школи №65 створили мурал у вигляді дівчини-України з прапором на обличчі і вінком на голові.

Про це повідомили в міськраді.

“Мені з самого початку подобалася ідея проєкту муралів. Думаю, що саме через творення таких речей ми будемо вчитися робити якісніші речі”, – розповів художник-мураліст Андрій Буняк.

Темою малюнків обрали національно-патріотичне виховання у сучасному переосмисленні, ідея якого виникла з того, що управління освіти має програму, спрямовану на розвиток патріотизму. Організатори впевнені, що конкурс став поштовхом для більш творчого та креативного осмислення учнями зазвичай шароварних тем.

Протягом травня команди учнів працювали над створенням малюнків, а також розробляли фандрейзингові стратегії, які б дозволили їм фінансово долучитися до реалізації муралу. Основну частину витрат покрило міське управління освіти.

У конкурсі перемогли середня загальноосвітня школа №65, мурал на якій уже створений, та середня загальноосвітня школа № 77 м. Львова з поглибленим вивченням економіки та управлінської діяльності, де мурал перебуває у процесі створення.

Таня Буйна, учениця 8 класу школи № 65, розповідає: «Хотілося створити щось сучасне і не таке типове. Вийшло класно. Я би з радістю ще раз взяла участь у такому конкурсі: думаю, вони якраз допомагають місту розвиватися».

Останні новини

Читайте позитивні новини у нашому Telegram каналі