Червона доріжка у підніжжя скульптури Батьківщини-Матері у Києві зібрала справжню плеяду сучасної української науки.
Напередодні Дня працівників освіти відбулася довгоочікувана церемонія нагородження лауреатів щорічного конкурсу “Молодий вчений року” за підсумками 2020 року. Захід проходив у конференц-залі Національного музею історії України Другої світової війни в Києві.
Ведучими урочистого заходу стали Інна Битюк, засновниця агентства позитивних новин BitukMedia, заслужений журналіст України, кандидат наук із соціальних комунікацій, та Володимир Зубченко, директор Бізнес-школи КНУ імені Тараса Шевченка.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/10/1-1024x685.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/10/Snymok2-677x1024.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/10/Photo-191-1024x576.jpg)
За свої унікальні досягнення у різних галузях знань 100 молодих науковців отримали переможні статуетки з рук досвідчених науковців, організаторів та партнерів конкурсу.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/10/Snymok3-1024x687.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/10/A7R01292-1024x683.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/10/A7R01340-1024x683.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/10/Photo-260-1024x683.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/10/Snymok4-1024x696.jpg)
Олександра Кармаза, член Центральної виборчої комісії України, доктор юридичних наук, професор і науковий ментор відзначила прозорі умови конкурсу та підкреслила важливість підтримки прагнення української молоді розвитися та реалізовуватися у науці.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/10/Photo-200-1024x683.jpg)
Загалом для участі у 100 номінаціях надійшло 1300 заявок, а за новинами сайту конкурсу слідкували майже 600 тисяч користувачів інтернету. «Родзинкою» конкурсу «Молодий вчений року» стали 26 інноваційних номінацій. Зокрема, відтепер визнання отримують й українські блогери-популяризатори наук у соцмережах.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/10/A7R01445-1024x683.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/10/Photo-286-1024x576.jpg)
Протягом поточного року кожен переможець отримає також медійну підтримку у мережі інтернет від організаторів.
Святковий настрій заходу забезпечив гурт барабанщиків RhytmMen.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/10/Snymok5-1024x685.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/10/Photo-188-1024x683.jpg)
Для проведення конкурсу свої сили об’єднали Рада молодих учених при МОН України, Мала Академія Наук та Національна академія наук України.
Головними ідеологами виступили Дарина Кушерець та Марина Хмара.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/10/A7R01076-1024x684.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2021/10/Snymok6-682x1024.jpg)
Урочиста церемонія відбулася за інформаційної підтримки BitukMedia та організаційної підтримки міжнародної комунікаційної агенцї BitukAgency. Також до проведення конкурсу долучилися представники українського бізнесу.