Неділя, 19 Травня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

У столиці України безкоштовно робитимуть операції з корекції зору

Важливо

Кияни, які мають проблеми із зором, за направленням лікаря можуть бути безплатно прооперовані. У Департаменті охорони здоров’я запевняють, що йдеться не лише про саму процедуру оперативного втручання, а й про необхідні витратні матеріали.

Про це повідомили в КМДА.

“Усе, що має зробити людина з проблемами із зором – відвідати лікаря, пройти обстеження і – в разі показань до операції – звернутися з консультативним висновком та електронним направленням до однієї із цих лікарень”, – зазначила директорка департаменту Валентина Гінзбург.

У межах виконання заходів міської програми «Здоров’я киян» у 2020 році місто закупило обладнання та витратні матеріали для проведення офтальмологічних операцій на суму близько 42 мільйонів гривень.

Операції проводитимуть в Олександрівській клінічній лікарні, київських міських клінічних лікарнях №№1, 3, 8 та 9.

У цьому році міська влада також збільшила фінансування програми «Здоров’я киян». Так, на виконання заходів міської цільової програми «Здоров’я киян» на 2020-2022 роки у поточному році заплановано 3,3 мільярда гривень, з них – на Департамент охорони здоров’я – 3,1 мільярда.

На реконструкцію та будівництво в частині капітальних вкладень – понад 98 мільйонів гривень, на капітальні ремонти – 160,5 мільйона гривень та на закупівлю медичного обладнання – понад 200 мільйонів.

Останні новини

Читайте позитивні новини у нашому Telegram каналі