Четвер, 29 Лютого, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Проривні технології “Поллі Сервісу” зацікавили урядову делегацію із ОАЕ на чолі з державним міністром продовольчої і водної безпеки

Важливо

«Поллі-Сервіс» як найбільше в Європі підприємство захищеного друку, широко відоме унікальними розробками українських вчених, викликало зацікавленість в урядової делегації Об’єднаних Арабських Еміратів, яка прибула з робочим візитом в Україну на чолі з Мар’ям Аль Мхейрі, Державним міністром з продовольчої та водної безпеки. Високопоставлені гості з ОАЕ виявили бажання відвідати унікальне українське підприємство і ознайомитися з його виробничими потужностями й технологічними рішеннями. Делегація високо оцінила проривні технології «Поллі-Сервісу» щодо захисту продукції від підробок. Про це повідомляє пресслужба Industrial Innovation Group, в яку входить компанія «Поллі-Сервіс».

«Суперсучасні технології українського підприємства захищеного друку «Поллі-Сервіс», зокрема інноваційна система Track&Trace, мають стратегічне значення для забезпечення продовольчої та національної безпеки країн. Вони незамінні в дотриманні високих стандартів якості харчової продукції та її захисту від підробок», – заявила Мар’ям Аль Мхейрі в ході візиту урядової делегації Об’єднаних Арабських Еміратів на підприємство «Поллі-Сервіс».

Державний міністр, ознайомившись з унікальною системою цифрового контролю продукції Track & Trace, зазначила: «Інноваційні рішення, які допомагають вирішити завдання захисту товарів від підробок, заслуговують на окрему увагу на найвищому державному і міжурядовому рівнях. Комплексні рішення, які ми побачили на українському підприємстві «Поллі-Сервісу», перспективні для боротьби з контрабандною продукцією».

Ігор Попович, Президент ТОВ «Поллі-Сервіс», у ході візиту делегації з ОАЕ розповів про комплексне інноваційне рішення для відстеження продукту – багаторівневу архітектуру, яка дозволяє проконтролювати повний життєвий цикл етикетки і маркованої продукції. Етикетка містить цифрове індивідуальне контрольне маркування у вигляді QR-коду, що містить унікальний аналітичний номер, який показує кожен етап і елемент виробництва продукту. Для додаткового захисту використовується високозахищена деметалізована IMET-голограма.

Тарьям Матар Тарьям, генеральний директор Industrial Innovation Group, заявив: «Для мене велика честь і гордість бути причетним до супертехнологій, які випереджають найпередовіші розробки на кілька років, а головне – здатні вирішувати глобальні проблеми і служити людству. Інновації «Поллі-Сервісу» визнані на найвищому міжнародному рівні, а унікальним патентам компанії немає рівних у жодній країні світу. Наразі в арсеналі IIG – 399 об’єктів інтелектуальної власності».

Під час візиту на підприємство урядова делегація з ОАЕ також ознайомилася з обладнанням і технологіями з випуску платіжних карт і бланків ID-документів, які відповідають найвищим міжнародним стандартам і забезпечують компанії «Поллі-Сервіс» стабільне і впевнене лідерство в індустрії.

«Поллі-Сервіс» випустила понад  250 мільйонів ID-документів і платіжних карток, 80% платіжних карток українських банків персоналізується на обладнанні, що поставлене та обслуговується підприємством «Поллі-Сервіс».

«Поллі-Сервіс» працює з більш ніж 120 банкам України і має сертифікати найбільших міжнародних платіжних систем Visa, MasterCard, української національної ПРОСТІР і єдина компанія в Україні, що має сертифікат китайської платіжної системи UnionPay.

***

ТОВ «Поллі-Сервіс» – українська компанія, яка створює високоінтелектуальні комплексні рішення для персоналізації, друку і захисту документів, побудови і впровадження інформаційних систем будь-якої складності. Підприємство утримує технологічне лідерство в індустрії захищеного друку і персоналізації протягом 17 років і є найбільшим підприємством захищеного друку в Європі.

Останні новини

Читайте позитивні новини у нашому Telegram каналі