Неділя, 19 Травня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Для України в Туреччині провели церемонію закладки першого корвета

Важливо

У Туреччині відбулася церемонія закладки корабля типу ADA для Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Про це повідомило ВМС ЗС України.

“В Туреччині за участі делегації Міністерства оборони України на чолі з командувачем Військово-Морських Сил ЗС України контрадміралом Олексієм Неїжпапою відбулась урочиста церемонія закладки кіля корабля класу “корвет” для потреб Військово-Морських Сил Збройних Сил України”, – розповіли там.

Так, було закладено корвет на одному з суднобудівних підприємств в місті Стамбул Турецької Республіки. Загалом, будівництво корвету типу “ADA” триває з 28 квітня 2021 року, але за турецькими традиціями лише після побудови частини секцій та корпусу, проводиться урочиста церемонія закладки кіля корабля. Відповідно до існуючих домовленостей в 2022 році корвет буде переправлено в Україну і вже в 2024 році він увійде до складу ВМС ЗС України.

“Це знакова подія для України та значний поштовх у розвитку її Військово-Морських Сил. Всі домовленості з Турецькою Республікою виконуються вчасно, а деякі з них навіть з випередженням встановлених строків, це ми бачимо на прикладі безпілотних літальних комплексів “Байрактар ТВ-2ˮ, які вже виконують завдання в інтересах нашої країни, – зазначив контрадмірал Олексій Неїжпапа.

Останні новини

Читайте позитивні новини у нашому Telegram каналі