Субота, 27 Липня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Здолав чемпіона світу – український параармреслер став найкращим у Європі

Важливо

Володимир Гродзік з Тернопільщини здобув золоту медаль та став чемпіоном Європи з параармреслінгу у категорії +85 кг. У фіналі наш спортсмен змагався із чемпіоном світу із Грузії.

Про це розповідає Суспільне.

Чемпіонат тривав з 4 по 10 травня у місті Братислава в Словаччині. Змагання відвідали учасники із 29 країн. Загалом збірна України завершила чемпіонат першим місцем серед жінок та другим серед чоловіків.

Для Володимира це був перший чемпіонат Європи.

“Була дуже важлива перемога, оскільки я довго про це мріяв, довго до цього йшов”, – каже спортсмен.

Армреслінгом Володимир почав займався у 2008 році. Паралельно зайнявся і штовханням кулі – це легка атлетика.

Начальник тернопільського регіонального центру “Інваспорт” Віктор Федорчак каже, що Володимир досягнув рівня нормативу майстра спорту у легкій атлетиці. Але більше його приваблював армреслінг.

Володимир тренується 2-3 рази на тиждень по кілька годин.

“Це мій спосіб життя, частина мене”, – каже спортсмен. І тепер планує завоювати золото на чемпіонаті світу.

Як розповідало BitukMedia, Діана Хаджирадєва раніше працювала бібліотекаркою в Ізмаїлі на півдні Одещини. Тепер вона у 45 років виграла чемпіонат України із бодибілдінгу. Все почалося із “ковіду” – аби відновитися, жінка пішла до спортзали. А тепер допомагає іншим.