Вівторок, 19 Березня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Українська фехтувальниця здобула “срібло” на престижному змаганні

Важливо

Українська шаблістка Ольга Харлан із Миколаєва посіла друге місце на турніру FIE Flemish Open-2022 в бельгійському Генті. Вона дійшла до фіналу, але програла італійські фехтувальниці.

Про це повідомляє Федерація фехтування України.

У змагання брали участь 45 спортсменом із 13 країн. Україну представляли чотири шаблістки.

Харлан перемогла у шести боях, пропустивши лише три удари від суперниць. У фіналі українська шаблістка поступилася 20-річній Бенедетті Фузетті з Італії.

Харлан є олімпійскою чемпіонкою, шестиразовою чемпіонкою світу та восьмиразовою чемпіонкою Європи.

Як повідомляло раніше BitukMedia, Олександра Матвійчук, голова українського Центру громадянських свобод, стала лауреаткою премії “За правильний спосіб життя”. Її ще називають альтернативною Нобелівською премією. Український Центр та правозахисницю винагородили “за розбудову стійких демократичних інституцій в Україні та моделювання шляху до міжнародної відповідальності за воєнні злочини”.