Український гурт Kalush Orchestra звернувся до організаторів фестивалю Sea Dance Festival у Чорногорії, де виконавці повинні були виступити 28 серпня, з проханням скасувати виступ російської діджейки.
Про це хлопці заявили в інстаграм – стоірс.
“Мали виступати через місяць на одному фестивалі, і тут вдруг поставили на нього якусь російську співачку – і це повна шляпа. Ми вже написали організатору, щоб її забрали звідти. А якщо не вийде, то ми, звичайно, там не будемо виступати”, – зазначив фронтмен гурту Олег Псюк у сторіз.
Зазначимо, що за розкладом, який з’явився в на офіційній Instagram-сторінці, виступ Kalush Orchestra заявлений в один день із виступом російської діджейки Ніни Кравіц.
Як раніше повідомляло BitukMedia, український гурт Kalush Orchestra, який виграв на Євробаченні-2022, вирушає у світовий тур.