Понеділок, 20 Травня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Володимир Зеленський анонсував створення в Україні Коледжу Європи

Важливо

Президент України Володимир Зеленський оголосив про створення в межах Президентського університету Коледжу Європи, який готуватиме фахівців для роботи з інституціями Європейського Союзу.

Про це президент повідомив під час виступу на засіданні Верховної Ради України.

“Європейський Союз має Коледж Європи в Брюгге й Натоліні – це один з найповажніших закладів післядипломної освіти, який готує фахівців для роботи в інституціях ЄС і державах-членах. Ми створюємо в Україні наш Коледж Європи. Вже підписано відповідний меморандум між урядом України і Коледжем Європи у Натоліні. На першому етапі в одному з українських закладів вищої освіти запрацює факультет європейської інтеграції, а згодом на його основі – Коледж Європи у межах Президентського університету”, – заявив Зеленський.

Також, він вислови сподівання , що створення нашого Коледжу Європи триватиме недовго.

“Я впевнений, він скоро запрацює. Ми вже маємо цей досвід – переводити в місяці те, на що відводили роки й десятиліття, і в тижні – те, на що вимагали від нас із вами місяців. Такий Коледж стане не лише фаховою основою для європейської політики України як члена ЄС, а й нашим внеском у розвиток європейських інституцій. Ось це і є те, що ми можемо, ми – громадяни України. Ось це і є наша державність”, – додав президент України.

Нагадаємо, як раніше повідомляло BitukMedia президент Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію в Україні Стамбульської конвенції.

Останні новини

Читайте позитивні новини у нашому Telegram каналі