«Дякую за прихисток, Азовсталь — місце моєї смерті і мого життя», — воїн полку Азов Дмитро «Орест» Козацький виклав у відкритий доступ свої світлини оборонців Маріуполя та закликав поширювати їх, доки він буде у полоні.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-20_15-45-02-1024x683.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-20_15-45-02-3-1024x683.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-20_15-45-02-2-1024x683.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-20_15-45-02-5.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-20_15-45-02-4-1024x683.jpg)
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-20_15-45-02-6-1024x683.jpg)
«Дякую за прихисток, Азовсталь — місце моєї смерті і мого життя», — воїн полку Азов Дмитро «Орест» Козацький виклав у відкритий доступ свої світлини оборонців Маріуполя та закликав поширювати їх, доки він буде у полоні.