Субота, 27 Квітня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Харківчанка стала чемпіонкою світу з біатлону

Важливо

Харківська параспортсменка Людмила Ляшенко посіла перше місце на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону у місті Ліллехаммер (Норвегія).

Про це повідомили у пресслужбі міської ради Харкова.

Людмила Ляшенко стала кращою у біатлоні на середній дистанції 10 км у класі стоячи. Срібною призеркою стала Ірина Буй (Вінницька область), а третє місце посіла Олександра Кононова (Київська область).

У класі сидячих звання віцечемпіона отримав Тарас Радь (Тернопільська область).

Усього за три дні змагань українські паралімпійці здобули 12 нагород – дві золоті, чотири срібні та шість бронзових медалей

Ляшенко Людмила Олександрівна — українська лижниця, біатлоністка. Майстер спорту міжнародного класу. Чемпіонка зимових Паралімпійських ігор 2018 у Пхьончхані, Південна Корея, де стала тричі бронзовою призеркою.

Має вроджені вади розвитку верхніх і нижніх кінцівок. Незважаючи на перенесені дві операції, повну функціональність лівої руки відновити не вдалося.