П’ятниця, 1 Березня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Одна із соцмереж обійшла Google та стала найвідвідуванішим інтернет-ресурсом у світі

Важливо

Соцмережа коротких відео TikTok вийшла на перше місце у світі за відвідуваністю, обійшовши таких гігантів як Google, Microsoft і Facebook.

Це підрахували в американській компанії Cloudflare, яка відстежує трафік.

У рейтингу TikTok обійшов Google з усіма його сервісами — пошуковиком, поштою, картами, новинами тощо.

TikTok посів перше місце за обсягом трафіку з серпня 2021 року і відтоді не залишав цю позицію. У 2020 році TikTok не підіймався вище за сьоме місце, однак у торішній версії аналітики Cloudflare почали вивчати трафік лише з вересня.

На другому місці за трафіком стоїть Google. 3-10 місця посідають Facebook (Meta Platforms), Microsoft, Apple, Amazon, Netflix, YouTube, Twitter, WhatsApp відповідно.

Минулого року Facebook посідала друге місце за світовим трафіком після Google. Instagram у першу десятку найпопулярніших ресурсів у світі цього року не потрапила, хоча минулого року посідала дев’ятий рядок світового рейтингу.

TikTok запустили у 2016-му — лише через рік після Douyin. Користувачі там можуть записати ролик на смартфон, змонтувати та накласти спецефекти й музику одразу в додатку.

Значної популярності додаток набув із початку пандемії коронавірусу у 2020 році, коли більшість людей у світі була змушена сидіти вдома. У 2020 році TikTok став найбільш завантажуваним додатком у світі.

Останні новини

Читайте позитивні новини у нашому Telegram каналі