Понеділок, 27 Вересня, 2021

Хто є прикладом для Маска? Мільярдер організував зустріч із родичами українського інженера Корольова

Важливо

Андрій і Павло Корольови — онук і правнук українського інженера та авіаконструктора Сергія Корольова — 3 вересня зустрілися з американським бізнесменом Ілоном Маском. Той раніше говорив, що захоплюється Корольовим.

Про це у своєму Фейсбук повідомив Андрій Корольов.

“Слова нашої подяки команді Ілона за вражаючу екскурсію SpaceX і можливість побачити на власні очі, як складають двигуни, ракети і Crew Dragon”, — написав він.

Він розповів, що Маск організував для Корольових екскурсію офісом SpaceX у Каліфорнії, а також майже годину особисто поспілкувався з ними.

Сергій Корольов народився в Житомирі 12 січня 1907 року (за старим стилем — 30 грудня 1906 року). Корольова вважають основоположником практичної космонавтики: саме під його керівництвом були створені перші ракети-носії, запустили перший штучний супутник Землі й здійснили перший політ та вихід людини в космос.

У 2020 році Ілон Маск написав у Twitter, що поспілкувався із сім’єю Корольова, і додав, що «він був одним із найкращих». А на 114-ту річницю з дня народження авіаконструктора ще раз тепло відгукнувся про нього.

Останні новини