П’ятниця, 21 Червня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

У столиці відбудеться четвертий Міжнародний саміт мерів. Що там буде?

Важливо

28 вересня в Києві відбудеться четвертий Міжнародний саміт мерів на тему «Міста на передовій: розвиток попри глобальні виклики».

Про це повідомили організатори саміту Western NIS Enterprise Fund.

«Сьогодні ми вже чітко розуміємо, що міста зіштовхуватимуться з низкою викликів в найближчі роки – від кліматичних змін до перевикористання природних ресурсів, від міграційних процесів до конкуренції за таланти. Очікування жителів від влади все більше зростають, а рішення доводиться приймати часто нагальні, але стратегічні», – зазначила засновниця Міжнародного саміту мерів Ірина Озимок.

Учасники Саміту зможуть відвідати закритий сніданок-зустріч із міжнародними організаціями та бізнесом щодо інвестування та фінансування міських проєктів.

На самому ж заході вони матимуть можливість познайомитись із представниками ключових бізнесів, що працюють над рішеннями для міст, зокрема такими компаніями як Visa, AJAX, Danfoss, Datagroup, а також представниками ЄБРР, Європейського Союзу, UNDP та USUBC.

На учасників чекатиме інтерактивна артвиставка «Шлях міста» у вигляді вулиці, що проходить через найважливіші аспекти міського життя: переробку сміття, кліматичні зміни, «розумне» людино-орієнтоване будівництво, інфраструктуру.

Також відбудеться презентація успішних міських проєктів, що були реалізовані в рік боротьби з пандемією, так звані «пітчі українських мерів». Програмою передбачена й сесія «Спитай у прем’єр-міністра».

Міжнародний саміт мерів 2021 проходитиме 28 вересня в Києві, в UNIT City, за адресою вулиця Дорогожицька, 3. Зареєструватися на захід можна за посиланням.

Міжнародний саміт мерів – це захід, який об’єднує очільників міст і громад, експертів і представників бізнесу задля розвитку співпраці. Цьогоріч очікують, що участь у саміті візьмуть близько 130 мерів українських та іноземних міст.

Останні новини

Читайте позитивні новини у нашому Telegram каналі