Четвер, 25 Квітня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Олімпіада-2020: український плавець Романчук здобув медаль

Важливо

Український плавець Михайло Романчук виграв срібло Олімпійських ігор в Токіо у фінальному запливі на 1500 метрів вільним стилем.

Про це повідомили в НОК України.

«Український плавець Михайло Романчук – віцечемпіон Олімпійських ігор у Токіо-2020», – відзвітували там.

Так, 24-річний український атлет у фіналі олімпійського турніру подолав дистанцію другим із часом 14:40,66 хвилини.

Михайла Романчука на одну секунду випередив американець Роберт Фінке (14:39,65), він здобув золото.

Михайло завоював шосту медаль для України на Олімпіаді в Токіо та перше срібло.

Це також друга нагорода Романчука на Іграх-2020, раніше він здобував бронзу в запливі вільним стилем на дистанції 800 метрів.

Михайло Романчук — український плавець з Рівного, чемпіон Європи, срібний призер чемпіонату світу. Спортсмен встановив рекорд Європи на дистанції 800 м вільним стилем.

Раніше нагороди Олімпійських ігор у Токіо також здобули дзюдоїстка Дарина Білодід, фехтувальник Ігор Рейзлін, змішана пара стрільців Олена Костевич і Олег Омельчук та тенісистка Еліна Світоліна. Усі вони взяли бронзу.