Американка Кіара Квінонес подала позов проти авіакомпанії JetBlue. Жінка стверджує, що 20 серпня під час польоту з Нью-Йорка до Парижа в якості десерту їй подали надто заморожене та тверде морозиво, яким вона нібито зламала зуб і зазнала моральних страждань.
Про це розповідає People.
Жінка, яка подорожувала зі своїм коханим, під час польоту отримала на десерт полуничне морозиво. За словами Квінонес, воно було занадто холодним і, головне, містило тверді інгредієнти.
Тепер у своєму позові американка стверджується, що авіакомпанія не попередила її про це. А ще, за її словами, температура їжі була “нижче розумної та небезпечною для вживання”.
Намагаючись відкусити морозиво, Квінонес, як заявляє, пошкодила корінь верхнього лівого різця. Ця травма, згідно з позовом, призвела до видалення зуба та подальшого встановлення дорогого імпланту.
У позові від 22 жовтня стверджує, що нібито через недбальство авіакомпанії JetBlue жінка пережила “біль, муки та душевні страждання”. Позов Кіари Квінонес містить вимогу про компенсацію за фізичні страждання: йдеться про біль та дискомфорт через травму та подальше лікування. Також жінка вимагає компенсації за спричинені інцидентом моральні страждання та стрес. Відшкодування витрат на стоматологічне лікування – видалення зуба та встановлення імпланту – також серед позовних вимог пасажирки.
Адвокат Квінонес заявив, що жінка все ще проходить лікування через отриману травму, проте не уточнив, на яку суму компенсації вона розраховує. За словами потерпілої, вона вимагає судового рішення проти авіакомпанії “у сумі, яка буде визначена присяжними під час розгляду цієї справи”.
Як повідомляє People, це не перший випадок, коли пасажири подають до суду на JetBlue через інциденти, пов’язані з подачею їжі та напоїв на борту. Близько трьох місяців тому інша пасажирка подала позов проти авіакомпанії, стверджуючи, що отримала опіки від пролитого на неї членом команди літака гарячого чаю. Інцидент стався під час рейсу з Орландо до Хартфорда, штат Коннектикут, у травні.
У своєму позові ця пасажирка вимагала компенсації за отримані опіки, “психічний біль, тривогу та посттравматичний стрес”. У позові стверджувалося, що на тілі потерпілої залишились шрами.
Натомість вона вимагає відшкодування збитків у розмірі понад 1,5 млн доларів США, заявивши, що деякі з її травм нібито будуть “постійними за своєю природою та/або назавжди призведуть до втрати працездатності”.
Як розповідало раніше BitukMedia, директор сінгапурської компанії, яка займається перегонами дронів D1 Racing, К. Ковшиґан подав до суду позов проти Нори Тан. Жінка відмовилася з ним зустрічатися.