Site icon Bituk Media

І він працює! – студент перетворив кулькову ручку на найменший у світі пилосос

Фото: Книга рекордів Гіннеса

23-річний індійський студент Тапала Надамуні створив найменший у світі пилосос. Для цього використав свою кулькову ручку. Пилозбірник пристрою має ширину лише 65 мм. Пилотяг працює від чотиривольтного моторчика.

Про це повідомляє сайт Книги рекордів Гіннеса.

Тапала каже, що витратив на пилосмок $238. Основа його конструкції – кулькова ручка із деякими іншими пластиковими та металевими деталями.

Представники Книги рекордів вимірюють розміри пристрою за найкоротшою його віссю. Тож цього разу – це задня стінка резервуару для збору пилу. І вона має ширину 65 мм. Розмір ручки та шнура живлення не враховують.

Тапала уже створював найменший пилосмок у світі у 2020 році. Тоді його розмір склав 1,76 см, але цей рекорд побили. Зараз пилосмок Тапали на 0,2 см менший за попереднього рекордсмена.

Студент говорить, аби повернути собі першість, розробив абсолютно новий дизайн. Задля цього зробив 50 різних креслень для пристрою.

Пристрій студента не схожий на традиційний пилосмок, але Книга рекордів цього і не вимагає. Вона визначає це поняття як “електричний девайс, що здатен піднімати сміття шляхом його всмоктування завдяки від’ємному внутрішньому тиску”.

Саме створення достатнього від’ємного тиску і стало найбільшим викликом для Тапали, але він впорався.

“Усі студенти нашого коледжу були вражені цим крихітним пилососом, і мої викладачі сказали мені, що це найпрекрасніший витвір, який вони коли-небудь бачили”, каже Тапала.

Як повідомляло BitukMedia, 17річний Аарав Аніл із міста Бенґалуру в Індії розробив роботизовану ложку для людей із тремором рук. Каже, на винахід надихнув його дядько, який хворіє на хворобу Паркінсона.