Site icon Bituk Media

Знаходиться на висоті 4554 м: мандрівники дістались одного з найвищих готелів у світі (ВІДЕО)

Найвіддаленіший у світі готель Margherita Hut, розташований на італійській горі Пунта Гніфетті на висоті 15 000 футів (трохи більше ніж 4,5 км). Щоб у ньому зупинитися, гостям доведеться долати круті та крижані ділянки. Фото - соцмережі

Томас Брег і Аммар Канділ, двоє друзів-блогерів, продемонстрували неабиякий рівень фізичної підготовки, аби відвідати один з найвіддаленіших готелів у світі. Вони провели ніч у хатині “Маргарита”, яка знаходиться на висоті 4554 м на вершині гори в Італії. “Це непростий подвиг”, – розповіли чоловіки у своєму відео.

Про це розповідає The Daily Mail.

У 35-хвилинній стрічці, що документує їхню пригоду, Томас Брег і Аммар Канділ пояснюють, що дістатися до хатини “Маргарита” – “не простий подвиг”, бо передбачає “підступну та небезпечну багатоденну подорож, для здійснення якої потрібні терпіння, досвід та атлетизм”.

Аби дістатись високогірного готелю, мандрівники заручилися допомогою альпініста Жюля Пессіона (Джулс). Свій шлях вони почали з канатної дороги. На ній вони дісталися місця під назвою Пунта-Індрен – саме там почалось їх сходження на гору.

У фільмі Томас Брег докладно розповідає про те, звідки взявся готель. Будівництво цієї хатини було доручено італійському альпійському клубу ще 1889 року, задовго до того, як в когось з’явилося технологічне спорядження для скелелазіння. Будівля була відкрита у 1893 році у присутності королеви Італії Маргарити, іменем якої і була названа новобудова. До слова, йдеться про ту саму королеву, для якої було створено і названо піцу — “Маргариту”. “Досить потішно, що в Margarita Hut також подають піцу “Маргарита”, розповідає блогери.

Хатина була важливим дослідницьким центром у галузі висотної медицини та була відновлена ​у 1977 році. Сьогодні вона є прихистком і місцем призначення для багатьох альпіністів по всьому світу.

На шляху до Margarita Hut є дві основні небезпеки – це гірська хвороба та приховані розколи, гігантські дірки у кризі, в які можна впасти. “На цьому підйомі лише кілька років тому один хлопчик відійшов в туалет на кілька метрів від свого батька. Він провалився вниз і, на жаль, не вижив”, – розповідає Томас.

Прагнучи зробити сходження доступнішим, Томас, Аммар і Джулс розбили поїздку на два дні. Першого дня вони дістались хатини Гніфетті, де провели ніч.

Незважаючи на те, що сходження мандрівники здійснювали влітку, місцеві жителі відзначили, що цього року було багато снігу. У документальному фільмі показано, що в якийсь момент ентузіастам доводиться йти через густий туман, що огортає все довкола. Томас у відеоролику розповідає, що похід на такій висоті дуже важкий, і “брак кисню змушує думати, що незалежно від дихання, вони ніколи не отримують достатньої кількості повітря”.

Після виснажливого п’ятигодинного сходження на другий день команді нарешті вдалося дістатися кінцевого пункту. Томас показує хатину “Маргарита” зсередини: загальна їдальня, ванна кімната з простим туалетом, велика кухня і кімнати для розміщення близько двох десятків людей.

Співробітники “небесного” готелю працюють від 10 до 14 днів поспіль, а потім кілька днів відпочивають. Щоразу їм доводиться підніматися на гору, але іноді їм на допомогу приходять гелікоптери.

Підсумовуючи пригоду, Томас робить висновок: “Особисто я ніколи не боровся з висотою так сильно, як в цій поїздці. Але головний біль не став завадою перед бажанням провести ніч на самісінькій вершині Європи”.

Як розповідало раніше BitukMedia, острів Дрейка площею менш як 2,5 га продають біля берегів Британії. Колись саме із нього легендарний пірат вирушив у довколасвітню подорож. А зараз на клаптику суші знаходяться зруйновані армійські казарми, 300-річні гармати та рівно 15 привидів британських військових.