Неділя, 8 Вересня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Український параспортсмен встановив рекорд Європи у паерліфтингу

Важливо

Антон Крюков із Маріуполя на Донеччині зафіксував штангу вагою 248 кг – це рекорд Європи. Чоловік встановив його на Кубку світу з пара пауерліфтингу у грузинському Тбілісі.

Про це повідомляє Управлінні фізичної культури та спорту ДонОДА.

Антон взяв “срібло” на змаганні серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. На Кубок світу до Грузії з’їхалися 329 учасників із 65 країн.

👏⚓️Маріуполець встановив новий рекорд Європи з пара пауерліфтингу

🏋🏻‍♂️Антон Крюков взяв участь у...

Крюков здобув 2 срібні медалі у ваговій категорії понад 107 кг у номінаціях Best та Total. Це дозволить маріупольцю виступити на Паралімпіаді у Франції.

В особистому заліку Крюков зафіксував штангу вагою 248 кг. Це рекорд Європи.

Як повідомляло BitukMedia, параатлет із Бахмута Микола Жабняк переміг на чемпіонаті світу у Парижі. На змаганнях були присутні 1 300 параатлетів із 107 країн світу. Вони боролися за здобуття ліцензії на Паралімпійські ігри-2024.