П’ятниця, 26 Квітня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Cпортсменка з Прикарпаття Христина Демчук стала чемпіонкою Європи U15 з вільної боротьби

Важливо

Прикарпатська спортсменка Христина Демчук із Калуша стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби у віковій категорії до 15 років.

Про це у Facebook повідомив голова Калуської громади Андрій Найда.

“Неймовірна радість та гордість Наша калушанка Христина Демчук – чемпіонка Європи U15 з вільної боротьби. Вітаємо спортсменку, її тренера Юрія Кірілова та всіх, хто допомагав й підтримував, з визначною перемогою! Пишаємося високими досягненнями! Адже Україна здобула ще й 1⃣загальнокомандне місце!-, написав Найда.

16 липня Христина Демчук виграла дві сутички у спортсменок з Латвії та Словаччини. Наступного дня прикарпатка знову перемогла суперницю та стала чемпіонкою Європи.

Змагання проходили в хорватському місті Загреб.

Нагадаємо, як раніше повідомляло BitukMedia Анастасія Курашвілі стала першою представницею України, якій вдалося виграти золоту медаль першості світу з аеробіки.