Знаменитий пухнастик, врятований зі зруйнованої будівлі у Бородянці, що так полюбився українським соцмережам, повернувся у свою родину.
Раніше активісти «ЗооПатруля» знайшли киці нових господарів – бажаючих «усиновити» тварину було більше десятка. Проте кішку повернули її справжній господині Анастасії, яка рятуючись від війни, виїхала на Закарпаття. Активісти переконалися, що господиня готова добре дбати про свого котика.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2022/05/3_13_3.png)
Справжнє ім’я кішки – Глорія, а Шафкою вона була названа честь відомої вцілілої «шафки» в одному зі зруйнованих будинків. Шафка-Глорія прожила в зруйнованій будівлі близько двох місяців без води та їжі.
![](https://bituk.media/wp-content/uploads/2022/05/img_20220502_195126_455.jpg)
Нині 12-річна киця возз’єдналася зі своє родиною, та продовжує вести Intsagram.