Понеділок, 20 Травня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Історія про те, як сільські хлопці спалили БТР

Важливо

Анатолій Кравчук
Експерт, помічник адвоката.

Для мене ця війна, неймовірно сильно відкрила потаємні сторони нашого народу і хоч його душа, без перебільшення, не пізнана та багатогранна, але, такого масового героїзму і демонстрації справжнього козацького духу та незламного характеру наших людей, я, чесно говорячи, не сподівався побачити, отже відверто та щиро з великою радістю, а подекуди й втіхою та захопленням, кожного дня любуюсь нашими прекрасними людьми та самовдоволено пишаюсь, що я – українець.

Звісно, наші воїни на фронті, без перебільшення, творять щось неймовірне, нереальне і це не йде в жодне порівняння з 2014-16 роками. Це ніби якась інша армія, інші люди. Разом з тим, неменше захоплення викликають факти, коли прості неозброєні люди виходять напроти до зубів озброєного агресора, обвішаного автоматами та іншою зброєю і прямо дивлячись йому в обличчя, сміливо кажуть – “пашол вон”, ми тебе тут не чикали.

І от знов факт, який вражає і про який хочеться розповісти.

В мальовничому містечку Василівка, що на Запоріжжі, яке на сьогодні тимчасово окуповане росіянами, місцеві хлопці вирішили показати російським нелюдям, що таке нащадки козаків і таки показали.

Росіяни постійно шмигають по селам на своїй техніці, намагаючись щось вкрасти то там то тут, бо ж практично ніякого постачання від Путіна не мають, а жерти хочеться всім та ще й кожного дня і до того ж, чогось смачненького, а не сухої полови, чи отієї їхньої протухлої, гнилої капусти, чим їх годують.

Наші хлопці, коли все це примітили, наробили коктейлів Молотова, чи то точніше, бандерівського смузі і почали підчикувати. То ж, таки дочекались. Помітили вони російського БТРа, якого, як з’ясувалось, росіяни залишили на околиці села, з абсолютно банальної причини – у ньому просто закінчилось пальне та недовго думаючи підпалили його. Але перед тим, як закидати його смузі, залізли в нього, обдивились все, своїм господарським оком і повитягали звідти декілька, залишених росіянами, автоматів, покористовуючись старим, ще дідівським, українським правилом – в господарстві все знадобиться.

Пізніше, з “віджатих” у ворога автоматів, ті хлопаки ще й добряче пальнули по російському автомобілю з тентовим кузовом, в яких зазвичай перевозять особовий склад і не помилились, бо після цього, росіяни далі повезли вже мертвий особовий склад. Попередньо йдеться про 10 “двохсотих” російських найманців, що були в кузові. Зараз окупанти намагаються встановити хто це зробив, але в тій Васильївці чомусь ніхто нічого не бачив і не чув. Ну, насправді таке буває і до того ж, доволі часто, тут навіть неварта дивуватись.

Отже, геройству та звитязі нашого народу, який мужньо та несамовито боронить свою землю від російської навали, можна дивуватись та захоплюватись хоч щодня, бо це насправді неймовірно і головне, це все всиляє впевненість і не аби яку віру, що ми переможемо!!!!

Джерело

Останні новини

Читайте позитивні новини у нашому Telegram каналі