Четвер, 25 Квітня, 2024
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Український плавець здобув «бронзу» Чемпіонату світу на короткій воді в ОАЕ

Важливо

Український плавець Михайло Романчук здобув бронзову медаль на Чемпіонаті світу на короткій воді, що відбувається в Абу-Дабі.

Про це повідомили у Національному олімпійському комітеті України.

Романчук приніс Україні першу нагороду на цих змаганнях.

20 грудня на дистанції 1 500 метрів вільним стилем він кваліфікувався у фінал із результатом 14:24.76.

Фінал відбувався вже 21 грудня. У цьому запливі Романчук показав результат 14:11.47, поступившись Ахмеду Хафнауї з Тунісу та Флоріану Велльброку з Німеччини, які завоювали срібло та золото відповідно.

Варто зазначити, що Чемпіонат світу з плавання на короткій воді — змагання у 25-метровому басейні. На відміну від чемпіонатів світу з водних видів спорту у великих, 50-метрових басейнах, у програму «коротких» чемпіонатів входять лише змагання з плавання.

На Олімпійських іграх-2020 у Токіо Михайло Романчук посів друге місце на дистанції 1500 метрів вільним стилем, здобувши першу срібну нагороду в активі збірної України.

До того він здобув бронзову медаль на дистанції 800 метрів вільним стилем. Він першим у складі олімпійської команди України зробив «медальний дубль», ставши мультимедалістом Токіо-2020.

«Асоціація спортивних журналістів України» включила Романчука до десятки найкращих українських атлетів 2021 року.