Неділя, 23 Січня, 2022
العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolУкраїнська

Найкращим учасникам ЗНО-2021 видадуть премії по 100 тисяч гривень

Важливо

Депутати Верховної Ради вирішили вручити премії 30 найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2021 року. Вони отримають по 100 тисяч гривень.

Про це повідомили на сайті парламенту.

“Постановою присуджуються 30 Премій Верховної Ради України найкращим учасникам зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (далі – Премія) у розмірі 100 тис. грн. кожна”, – ідеться у пояснювальній записці.

Автори ініціативи пояснили, що в такий спосіб хочуть підтримати найкращих учасників оцінювання, стимулювати дітей до отримання високого рівня знань, а також до продовження навчання у вишах.

Зазначимо, що цю виплату заснували у січні 2021 року. Вона передбачає щорічні виплати, однак остаточно їх щоразу затверджує Верховна Рада. Виплата по 100 тисяч гривень спрямована 30 найкращим учасникам ЗНО.

Щоб претендувати на нагороду, потрібно отримати не менше ніж 790 балів за 4 предмети, зокрема 200 балів щонайменше за один із них.

Проте окремо нагороджувати успішних випускників може й місцева влада. Наприклад, у грудні 2020 року в Мукачеві вирішили дати по 50 тисяч гривень випускникам, які на ЗНО-2021 зможуть отримати найвищий бал.

Останні новини