Закордоном нагородили українську медсестру за боротьбу з пандемією

16
http://ukrpohliad.org/

Українську медсестру Христину Бандрівську відзначили в Арґентині за посвяту в боротьбі з пандемією COVID-19.

Про це повідомило Український погляд.

«Відбувся віртуальний захід “Солідарні жінки”, організований Жіночим Підкомітетом Аргентинської Федерації Громад, спільно з Дирекцією Громадських Справ законодавчого органу міста Буенос-Айрес, де було нагороджено жінку з кожної громади, яка відзначилася своєю роботою в галузі охорони здоров’я під час пандемії», — ідеться у повідомленні.

Так, ОЖП номінувало пані Христину Бандрівську, яка є медсестрою, керівником у галузі викладання та дослідження сестринського догляду та професором академічного відділення німецької лікарні, котра співпрацює з Університетом дель Сальвадор. Пані Христина щиро подякувала за її номінацію та нагороду.

http://ukrpohliad.org/

Серед більш ніж 75 учасників, виділяємо Генерального Директора Громад в уряді міста Буенос-Айрес – Мерседес Барбару, Генерального Директора Громад законодавчого органу міста Буенос-Айрес – Рікардо Родрігеса , а з управи Аргентинської Федерації Громад: Херардо Луку – Віце-президента та Хуана Саррафяна – Секретаря з питань інституційних відносин. Об’єднання Жінок “Просвіта” представляли її голова Наталія Гуцалюк та секретар Ольга Демчук.

Як повідомляло BitukMedia: