У Флориді жінки переодяглися в бабусь — а на що ви готові, заради вакцини від COVID-19?

8
washingtonpost.com

Дві американки 34 і 44 років прийшли в пункт вакцинації в окрузі Орандж (штат Флорида), замаскувавшись під леді літнього віку усе це задля того, щоб отримати щеплення від коронавірусу позачергово.

Про це повідомили в The Washington Post.

«Це товар з найбільшим попитом, який існує зараз, тому ми повинні бути дуже обережними», — заявив директор департаменту охорони здоров’я округу Рауль Піно, додавши, що вакцинують наразі тільки людей старше ніж 65 років.

На жінок, які незаконно прийшли на вакцинування, звернули увагу вже під час отримання другої дози. Реальний вік жінок правоохоронці дізналися, перевіривши посвідчення водіїв.

Жінкам поки не висунули жодних звинувачень, але в щепленні їм відмовили. Після інциденту в пункті вакцинації посилили контроль, самі ж жінки вибачилися за вчинок.

Як розповів директор Піно, було ще кілька випадків, коли люди намагалися обдурити медичних працівників, щоб зробити щеплення. Зокрема, один чоловік, якого звали так само як і його батька літнього віку.

Штату виділили 3,4 мільйона доз, людям ввели вже понад 2,5 мільйона перших доз. В окрузі Орандж зробили щеплення понад 200 тисячам людей, сказав Піно, додавши, що округ збільшує свої можливості, щоб не відставати від потреб громади.

Як повідомляло BitukMedia: