Смертність через паніку вже перекриває смертність від коронавірусу, — лікар

138
Людмила Васильева
bituk.media

Людей мало лякати смертністю від зараження коронавірусом і карантином, їх треба ще і вчити піклуватися про своє здоров’я.

Про це в коментарі «4 каналу» повідомила кандидат медичних наук, гомеопат, керівник холистичної клініки (Дубай, ОАЕ) Людмила Васильєва.

«Багато інформації зараз, що в багатьох країнах смертність через паніку вже перекриває смертність від коронавірусу. Тому велика подяка медіа за те, що вони дають статистику (захворювань). Але ідеально б давати ще принципи і пропаганду здоров’я», — вважає лікар.

«Пік (захворювань) досягнуто. Паніці треба знизитися», — додала вона.

На її думку, ізоляція однозначно допомагає знімати поширення вірусу повітряно-крапельним шляхом. Медик додала, що ізоляція, миття рук і т.д. — це особиста гігієна і «в 21 столітті треба вчити людину чхати в іншу сторону, залишатися вдома і не піддавати ускладненням інших людей, якщо у тебе проблема».

Людмила Васильєва вважає, що в умовах потужного впливу ЗМІ «лякати людей є сенс, але ще більше має сенс інформувати про інші сторони ситуації».

Вона наголосила, що смертність відбувається не від коронавірусу, а від пов’язаних з ним захворювань: «Адже хворі, які померли, мали хронічні захворювання: діабет, астму, серцеві хвороби, паніку і страх».

Лікар зауважила, що захворювання залишаться і після цієї епідемії. «Сьогодні прийшов один коронавірус, взимку прийде інший, на наступний рік — третій. Вакцинація може допомогти, але вона вже спізнюється. І навіть якщо допоможе, то цей самий вірус малоймовірно що повернеться», — сказала вона.

Люлмила Васильєва також підтвердила важливість тестування, проте додала, що навіть сьогоднішнє тестування не здатне попередити або зупинити інфекцію. При цьому сам формат тестування буде змінюватися в залежності від вірусів на певний момент часу.

«Справа не у вірусі і не в тестуванні. А справа в вашому імунітеті і в рівні здоров’я. Як попередити? Протестувати всіх людей? Я впевнена, що краще займатися здоров’ям і зміцненням імунітету», — сказала вона.