Ще й арабська: Україна може завозити вакцину і виробництва ОАЕ

59

Україна може завезти вакцину виробництва ОАЕ після її розробки і сертифікації. Про це домовились Спадкоємний принц емірату Абу-Дабі ОАЕ шейх Мухаммад бін Заїд Аль Нагаяном та президент України Володимир Зеленський в ході офіційного візиту українського президента 14-16 лютого 2021 року, розповів в інтерв’ю BitukMedia заступник голови Офісу президента України Ігор Жовква.

«Не можу розкривати всіх нюансів, але безумовно є домовленість про те, що коли така вакцина (виробництва ОАЕ — ред) пройде всі необхідні клінічні випробування і отримає дозвіл на використання, вона також може використовуватися в Україні», — повідомив Жовква.

За його словами, темі вакцин буда присвячена окрема зустріч в еміраті Дубай, де говорили про використання вакцини і про логістичні аспекти її використання.

«За результатами переговорів було домовлено, що між нашим Міністерством охорони здоров’я і відповідною структурою Дубаю буде створена робоча група, яка вивчатиме тактику боротьби з ковідом в еміраті Дубай. Буде обговорюватися рішення, як транспортувати вакцину. Всі необхідні умови мають бути створені заздалегідь. Доручено, що вже на наступному тижні відповідні фахівці між собою зустрінуться і продовжать роботу», — сказав Жовква.

Український посадовець розповів, що президент України відвідував одну із арабських технологічних компаній, яка якраз працює над цим питанням. «Ми бачили, як працюють люди в лабораторіях і наскільки ця вакцина скоро почне працювати», — підкреслив Жовква.