Німеччина лікує українських військових: у шпиталь Бундесверу прибули 13 захисників України

60
фото: @MelnykAndrij

До Німеччини на лікування прибула чергова група українських захисників, які отримали важкі поранення під час відбиття збройної агресії Росії на Донбасі та потребують реабілітації.

Про це у своєму Twitter повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник.

«У Берліні щойно зустріли медичний літак Luftwaffe з новою групою у складі 13 поранених героїв, які пройдуть лікування у шпиталях Бундесверу», — написав Мельник.

Протягом кількох діб делегація військових лікарів з Німеччини оглянула військових і відібрала 13 осіб для подальшого лікування. Серед них — одна з постраждалих унаслідок аварії слухачок Української військово-медичної академії Олександра Гуй.

У аеропорту «Бориспіль» українських захисників супроводили до спеціально оснащеного медичного літака Бундесверу А310, який доправить їх до одного з аеропортів Німеччини. Звідти пацієнтів уже доставлять до профільних клінік, де вони проходитимуть лікування та реабілітацію від шести місяців до року.

«Це вже дев’ятий раз, коли українські військові отримують можливість продовжити лікування в госпіталях збройних сил Бундесверу. Протягом цього часу 101 український військовослужбовець уже пройшов відповідне лікування та реабілітацію в Німеччині, а ще четверо військових перебувають там і зараз», — наголосив командувач Медичних сил ЗСУ генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко.

Як повідомляло BitukMedia: