Для туристів, які беруть із собою камеру… В Україні стартує конкурс короткометражних фільмів для мандрівників

23

З 21 червня  до  21 липня 2021 року відбудеться конкурс короткометражних аматорських відеоробіт та фільмів «Жага мандрів».

Про це повідомили організатори конкурсу.

«Друзі, вітаємо! Ради анонсувати вам, що відкрито прийом заявок на конкурс відеоробіт «Жага мандрів». Чекаємо на ваші фільми про те, що ми любимо найбільше — подорожі до незвіданого», — закликали вони.

Організатором конкурсу є спільнота мандрівників Voyagemakers на чолі із Вадимом Івлевим. Вадим є професійним мандрівником, учасником міжнародних науково-дослідницьких експедицій на безлюдні важкодоступні острови, радіо любителем, автором книги «Мандри киянина Океанією».

Основна мета конкурсу: встигнути зафільмувати незвідані, безлюдні та важкодоступні куточки планети, які під впливом людини стрімко втрачають свою первозданність.

Згідно зі звітом ООН 2019 року, три чверті наземного середовища та близько 66 % морського середовища істотно змінені через дії людини, ООН оголосила 2021-2030 рр. десятиліттям наук про океан в інтересах сталого розвитку .

Організатори прагнуть об’єднати авторів, яким важливо зберегти та зафільмувати для нащадків недоторкані частини світу.

«Жага мандрів» це віртуальне місце, де мандрівники збираються за теплою традицією біля багаття і розповідають один одному свої історії про подорожі, культуру інших народів, охорону природи, таємниці, відкриття та пригоди. Ми чекаємо на ваші відео розповіді про місця, де ви були, і історії, які ви пережили», – зауважили організатори.

У конкурсі можуть брати участь відеофільми, репортажі, огляди тривалістю до 10 хв  про мандри в найрізноманітніші куточки нашої планети.

Тема робіт може стосуватись будь-яких аспектів дикої природи, різноманості видів, безлюдних віддалених просторів: від Арктики до Африки та Океанії, від пустель до важкодоступних тропічних лісів, від глибин морів та океанів до сніжних вершин та гарячих вулканів.

Заявки приймаються до 11 липня за адресою voyagemakersclub@gmail.com.