Читати Київ: в українській столиці з’явився літературний екскурсійний маршрут

34
facebook.com/readingkyiv

У Києві розмістили 20 «конвертів» з цитатами українських письменників XX-XXI століття про місто. Такі конверти стали екскурсійним маршрутом.

Про це повідомили організаторки проєкту Дарія Лисенко та Вікторія Назаренко.

«Київ – це місто, яким можна гуляти, яке можна розглядати, досліджувати, а тепер Київ можна й ЧИТАТИ. У просторі міста встановлені 20 табличок-листів з цитатами українських письменників про Київ та його знакові місцини. Наш проєкт зацікавить і тих, хто мало знайомий з образом Києва в українській літературі, і тих, хто хоче знати більше і про місто, і про його тексти», — зазначила команда проєкту.

Увесь маршрут простягається від Печерська до Подолу й охоплює 20 локацій.

Засновниці проєкту головною метою вважають включення текстів українських письменників у символічний простір міста.

Вони розповіли, що у кожному листі є цитата з якогось твору, уривок, присвячений Києву або локації, де розташована табличка. Спеціальний QR-код на «конверті» веде на сайт проєкту «Читати Київ», де можна ознайомитися з повним текстом або ширшим уривком твору, а також знайти інформацію про автора та місце, якому присвячена цитата.

Авторки проєкту запевнили, що «конверти» стануть не лише частиною екскурсійних маршрутів столицею, але й «наочними посібниками» для школярів та студентів, які вивчають українську літературу.

Як повідомляло BitukMedia: