Мисліть правильно разом із BitukMedia

50
іndigotv.com.ua

Рівно рік, як BitukMedia упевнено розмальовує найяскравішими фарбами сіру буденність своїх читачів. Наше видання поступово збирає однодумців, які не соромляться ділитися власними успіхами, уміють радіти чужим досягненням та прагнуть надихати один одного.

Чи замислювалися ви колись про те, що слова і думки впливають на наше життя? Насправді усе, що ми думаємо, сприймаємо, говоримо — формує нашу реальність. Усі події життя насправді нейтральні, і вся справа тільки в тому, який відтінок їм надаємо ми самі. BitukMedia обрало свій відтінок — це позитивні новини, які змушують рухатися вперед.

Аби не бути пустослівними, ми звернулися до справжнього фахівця людських думок — психологиня центру «Selena Group» Надія Маньковська розповіла, чи справді мислення задає темп реаліям життя.

Енергія опору негативу

«Коли ми дивимося на ситуацію більш в оптимістичному ключі, то ми знижуємо рівень стресу, а чим менший рівень стресу, тим сильніший імунітет. У такому випадку, ми менше хворіємо та маємо менше ризиків отримати психосоматичні розлади», — першочергово наголосила психологиня.

Перебуваючи весь час у стані стресу, ми власноруч можемо вивести з робочого режиму і тіло, і мозок. Як? Переживаючи в думках стресові події зі свого минулого чи надаючи подіям із майбутнього «стресового» значення.

«У такому випадку варто розуміти простий факт, що ми не можемо визначити майбутнього. Ми не здатні контролювати те, що станеться, й керувати ним на 100%», — зауважила Маньковська.

Натомість потрібно виховувати себе, а точніше, перевиховувати, щоб нещастя, горе, втома та біди не перетворювалися в пригніченість, безпорадність, жах, а навпаки, розбивалися в енергію опору. Потрібно, щоб єдиною відповіддю на такі почуття й випадки була поведінка, організована на подолання сумних і важких обставин. Варто, почати вірити в те, що немає безвихідних ситуацій.

Ви живите тим життям, яке ви самі собі придумали

«Якщо ти йдеш з позицією, наголосити на позитивному варіанті, то ти будеш бачити більше можливостей. Якщо ж налаштовуєшся, що усе погано, усе жахливо, тоді бачиш лише втрачені можливості», — наголосила психологиня.

Так, людина, яка постійно фокусується лише на негативі, скаржиться на життя, на інших людей, винить у всьому уряд, погоду і оточуючих – відповідно, в її житті притягнуться саме негативні події.

До того ж люди роблять помилку, коли не бачать вихід із тієї чи іншої ситуації. Завжди необхідно налаштовувати себе так, що: «нехай це не найідеальніше рішення, однак рішення є».

Адже, якщо помічати навколо хороше і фокусуватися на ньому – його поступово ставатиме в житті все більше. Чарівним чином налагоджується життя, з’являються поруч хороші люди, відбуваються позитивні події.

«Звичайно необхідний баланс. Ми не можемо виокремлювати лише один бік і упевнено його бити завжди. Потрібно проводити аналіз, дивитися на ситуацію в цілому й отримувати правильні та адекватні висновки. Людям іноді потрібно відчувати сум, жалість, розчарування, після чого розуміти — могло бути гірше, або це хороший урок».

BitukMedia допомагає мислити правильно

«Дуже люблю фразу: «після найтемнішої ночі, завжди приходить світанок». Нам просто треба вміти дочекатися цей світанок», — поділилася засновниця видання BitukMedia Інна Битюк.

Сучасний світ зітканий із мільйонів інформаційних повідомлень. Часто це павутиння новин затуляє нам світло. З усіх боків нас оточує тотальний негатив — політичні скандали, убивства, катастрофи… Після таких новин залишається відчуття викривленої реальності: читач стає байдужим до чужих проблем, втрачає віру в завтрашній день та впевненість у «happy end».

Тому, головна місія BitukMedia — це відшукати такі новини, які заряджатимуть позитивною енергетикою, надихатимуть на нові звершення та примножуватимуть добро.

«Моя порада, для всіх, хто зіштовхується у своєму житті з негативом — не ставитися до цього, як до суцільного, тотального негативу. А розуміти, що в житті все гармонійно та логічно вибудувано. Навіть якщо зараз здається, що все погано, насправді — це може бути якимось переломним моментом, що веде нас у найкращому напрямку. Тож, мисліть правильно разом із BitukMedia«.