«Ми хочемо показувати світу Україну з її успішного боку. Хочемо показувати Україні світ, в якому відбувається щось прекрасне. Ми хочемо відкривати нових людей, хочемо пишатися українцями, українськими компаніями і державою Україна», — говорить засновниця нашого видання BitukMedia Інна Битюк.
Такою була її задумка, коли вона довго створювала нове видання. Такою залишається головне правило BitukMedia через рік після заснування.
2 грудня 2019 року в Україні з’явилося видання, яке вирішило побороти стереотип про те, що все у світі погано. Насправді, українці схильні до того, щоб прибіднятися. Ми дійсно помічаємо значно більше негативу, і шукаємо його навіть у позитивних новинах. На кожен успіх у нас знайдеться окреме «але».
Святкуючи перший День народження, ми вирішили нагадати деякі найпозитивніші, найцікавіші і найважливіші матеріали, які публікувалися на нашому сайті.
Попри випробування
На перший рік існування видання припало чимале випробування – карантин. Коли, навесні 2020 року, багато компаній закривалося, скорочувалося, редакція BitukMedia вирішила, що саме в цей час людям потрібно максимально багато позитиву. І саме з карантинної реальності потрібно було виокремлювати щось позитивне, дотримуючись концепції.
Якщо через спалах інфекції життя у багатьох країнах «призупинилося», то творчий запал не згасає ніколи! Про це у матеріалі: «The Corona Virus Song», китайський «гімн» і ще 10 пісень про корона вірус.
Весь світ думав, як жити після карантину і мріяв про відпустки. А в Україні говорили про сплеск внутрішнього туризму: Відпустка після карантину: 6 цікавих місць відпочинку в Україні.
Після війни
Серед інтерв’ю, які надихали і доводили, що українці, навіть після війни віднайдуть себе, історія розвідника Андрія Живущого вразила креативністю.
Після війни: історія ветерана АТО, який створює ножі з енергетикою.
Про незвичне і небуденне
Якщо ви пропустили матеріали про щось незвичне і небуденне, у нас вони завжди є:
«Пригоди білорусів в Києві»: історія журналістів, які переїхали з Мінська в Україну.
«Досі залишається дитяча фішка – радіти літаку, який летить». Історія стюардеси на карантині.
Про далекі куточки планети
Цілий рік прожити без подорожей – ще те випробування, але ми намагалися розважити вас і якомога детальніше розповісти про далекі куточки планети.
Найкрутіше відчуття – коли тебе слухають: історія гіда, яка «застрягла» на Шрі-Ланці.

Єдиний білий: історія українця, який подорожує Африкою.
Найлюбленіші матеріали читачів
Статті, які найбільше сподобалися нашим читачам не гріх перечитати ще раз.
До дня матері: історія мами, яка чекала на народження дитини 13 років.
«Доля дає нам не тих тварин, яких ми хочемо, а тих, які потрібні для нашого розвитку», — кінолог.

«Коли людині пропонують ампутувати ногу, а ми її рятуємо – це круто», — Ірина Ващук Дісіпіо.
Це може влинути на вашу свідомість
Одним із завдань, які ставить перед собою BitukMedia – не лише говорити про позитив, а й змушувати читача думати, переосмислювати, переоцінювати. Ми віримо у те, що наш читач знає й про бережне ставлення до тварин, й про інклюзію, але ці матеріали можуть вплинути на вашу свідомість.
«Всі тварини мають бути звільнені»: історія української зоозахисниці.

«У вислові «людина з інвалідністю» головне – людина»: Дмитро Щебетюк про мотивацію та доступність українських міст.
Позивний «Падре»: священик ПЦУ отець Сергій про добрі справи церкви.
Позитивний бік проблем
Наш головний редактор вміє навіть у проблемах бачити позитив. Переконаний, що принаймні, хоч з одного боку проблеми здаються меншими. Головне – вміти бачити той бік. Ми вчилися це робити на наших матеріалах.
«Українцям ускладнили виїзд на роботу за кордон і це спричинило проблеми, значить, що наших працівників потребують», — пояснював нам головний редактор щодо матеріалу «Заробітчани: чи поїдуть українські працівники в Європу».
Робота в Україні теж зазнала змін. Але і тут не все так погано: «Пристосуватися до будь-яких змін: як змінився ринок праці в Україні«.
«Кризи оновлюють цінності», — розповів в інтерв’ю про нові реалії відносин України та ЄС Давід Стулік.
Спецтема BitukMedia
Спецтемою BitukMedia є тема про технічний канабіс. За словами засновниці Інни Битюк, вона свідомо обрала таку тему, адже, якщо розібратися і не вірити чуткам – технічний канабіс – це незамінна рослина, яка діє людині усе. Від харчів, косметики і ліків до будинків і транспорту. І ми розкажемо вам про це детальніше.
Якщо вам більше до вподоби дивитися відео і слухати розмову, а не читати, BitukMedia і тут дбає про свого читача. Серед легких тем про подорожі, тут можна знайти і важливі розмови про актуальне та важливе.
А ще BitukMedia багато про подорожі, цікаві українські місця та незвичайних українців, що підкорили чи підкорюють світ. Тому, якщо вам важливо не загрузнути у проблемах і негативі – залишайтеся з нами.
Відкриття і гарний настрій гарантуємо!