BitukMedia 1 рік: найцікавіші матеріали, які варто перечитати

183

«Ми хочемо показувати світу Україну з її успішного боку. Хочемо показувати Україні світ, в якому  відбувається щось прекрасне. Ми хочемо відкривати нових людей, хочемо пишатися українцями, українськими компаніями і державою Україна», — говорить засновниця нашого видання BitukMedia Інна Битюк.

Такою була її задумка, коли вона довго створювала нове видання. Такою залишається головне правило BitukMedia через рік після заснування.

2 грудня 2019 року в Україні з’явилося видання, яке вирішило побороти стереотип про те, що все у світі погано. Насправді, українці схильні до того, щоб прибіднятися. Ми дійсно помічаємо значно більше негативу, і шукаємо його навіть у позитивних новинах. На кожен успіх у нас знайдеться окреме «але».

Святкуючи перший День народження, ми вирішили нагадати деякі найпозитивніші, найцікавіші і найважливіші матеріали, які публікувалися на нашому сайті.

Попри випробування

На перший рік існування видання припало чимале випробування – карантин. Коли, навесні 2020 року, багато компаній закривалося, скорочувалося, редакція BitukMedia вирішила, що саме в цей час людям потрібно максимально багато позитиву. І саме з карантинної реальності потрібно було виокремлювати щось позитивне, дотримуючись концепції.

Якщо через спалах інфекції життя у багатьох країнах «призупинилося», то творчий запал не згасає ніколи! Про це у матеріалі: «The Corona Virus Song», китайський «гімн» і ще 10 пісень про корона вірус.

Весь світ думав, як жити після карантину і мріяв про відпустки. А в Україні говорили про сплеск внутрішнього туризму: Відпустка після карантину: 6 цікавих місць відпочинку в Україні.

Після війни

Серед інтерв’ю, які надихали і доводили, що українці, навіть після війни віднайдуть себе, історія розвідника Андрія Живущого вразила креативністю.

Після війни: історія ветерана АТО, який створює ножі з енергетикою.

Про незвичне і небуденне

Якщо ви пропустили матеріали про щось незвичне і небуденне, у нас вони завжди є:

«Пригоди білорусів в Києві»: історія журналістів, які переїхали з Мінська в Україну.

«Досі залишається дитяча фішка – радіти літаку, який летить». Історія стюардеси на карантині.

Про далекі куточки планети

Цілий рік прожити без подорожей – ще те випробування, але ми намагалися розважити вас і якомога детальніше розповісти про далекі куточки планети.

Найкрутіше відчуття – коли тебе слухають: історія гіда, яка «застрягла» на Шрі-Ланці.

фото: Володимир Демченко

Єдиний білий: історія українця, який подорожує Африкою.

Найлюбленіші матеріали читачів

Статті, які найбільше сподобалися нашим читачам не гріх перечитати ще раз.

До дня матері: історія мами, яка чекала на народження дитини 13 років.

«Доля дає нам не тих тварин, яких ми хочемо, а тих, які потрібні для нашого розвитку», — кінолог.

фото зі сторінки Ірини Ващук Дісіпіо. З Миколою Левкуном

«Коли людині пропонують ампутувати ногу, а ми її рятуємо – це круто», — Ірина Ващук Дісіпіо.

Це може влинути на вашу свідомість

Одним із завдань, які ставить перед собою BitukMedia – не лише говорити про позитив, а й змушувати читача думати, переосмислювати, переоцінювати. Ми віримо у те, що наш читач знає й про бережне ставлення до тварин, й про інклюзію, але ці матеріали можуть вплинути на вашу свідомість.

«Всі тварини мають бути звільнені»: історія української зоозахисниці.

фото: Олена Баран

«У вислові «людина з інвалідністю» головне – людина»: Дмитро Щебетюк про мотивацію та доступність українських міст.

Позивний «Падре»: священик ПЦУ отець Сергій про добрі справи церкви.

Позитивний бік проблем

Наш головний редактор вміє навіть у проблемах  бачити позитив. Переконаний, що принаймні, хоч з одного боку проблеми здаються меншими. Головне – вміти бачити той бік. Ми вчилися це робити на наших матеріалах.

«Українцям ускладнили виїзд на роботу за кордон і це спричинило проблеми, значить, що наших працівників потребують», — пояснював нам головний редактор щодо матеріалу «Заробітчани: чи поїдуть українські працівники в Європу».

Робота в Україні теж зазнала змін. Але і тут не все так погано: «Пристосуватися до будь-яких змін: як змінився ринок праці в Україні«.

«Кризи оновлюють цінності», — розповів в інтерв’ю про нові реалії відносин України та ЄС Давід Стулік.

Спецтема BitukMedia

Спецтемою BitukMedia є тема про технічний канабіс. За словами засновниці Інни Битюк, вона свідомо обрала таку тему, адже, якщо розібратися і не вірити чуткам – технічний канабіс – це незамінна рослина, яка діє людині усе. Від харчів, косметики і ліків до будинків і транспорту. І ми розкажемо вам про це детальніше.

Якщо вам більше до вподоби дивитися відео і слухати розмову, а не читати, BitukMedia і тут дбає про свого читача. Серед легких тем про подорожі, тут можна знайти і важливі розмови про актуальне та важливе.

А ще  BitukMedia багато про подорожі, цікаві українські місця та незвичайних українців, що підкорили чи підкорюють  світ. Тому, якщо вам важливо не загрузнути у проблемах і негативі – залишайтеся з нами.

Відкриття і гарний настрій гарантуємо!